Sürme Cambalkon

Eşiksiz sürme sistem
Genellikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükanlarda dış mekanlarda kullanılabilmektedir.  Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. 
Kanatlara takılan kilitler sayesinde tam güvenlik sağlanmaktadır. Kanatlar birbirini özel tasarım baza kapağı sayesinde sıralı bir şekilde çekmektedir.
Ayrıca kanatlar içeri yada dışarı katlanmadığından dolayı her türlü perde uygulamasını ve sineklik kullanılmasını müsait hale geliyor.

Eşikli sürme sistem
Her türlü balkon çeşitlerinde kullanılabildiği gibi, kış bahçelerinde ve vitrinlerde de uygulanabilir ve rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eşikli sürme cam balkon modelleri yüksekliği maksimum 240 cm olan balkon modelleri için uygulanmaktadır. Cam kalınlıkları 8 mm temperli cam olup, bu ağırlığı altta 2 adet rulman, üst tarafta ise 2 adet tekerlek sayesinde sağlanmaktadır. 

Bu sistemde hiçbir şekilde paslanma yapmayan malzemeler kullanılmaktadır. Kırılmaya karşı dayanıklı ve kırıldığında küçük parçalara ayrıldığından kırılma anında herhangi bir ciddi bir tehlike yaşanmayan Temperli cam kullanılmaktadır. Isı, su ve ses gibi dış etkenlere karşı izolasyon sağlamaktadır. İmalatını yaptığımız cam balkon sistemleri kullanılan malzemeler sayesinde depreme dayanıklı olup, mimarı olarak estetik bir görünüm sağladığından imar, bina yönetimi vb. mevzuatına uygundur.

Kullanımı ve Özellikleri
Kapı boşluğu gerektirmediğinden maksimum kullanım alanı
Paslanmaya karşı güçlendirilmiş metal aksamlar
Sessiz ve konforlu hareket sağlayan alt ve üst tekerler
İç mekân bölmeye uygunluk kadar, giriş/çıkış alanlarında da güvenli kullanım
Dönüşlü balkonlar için özel tasarlanmış alüminyum köşe profili ile üstün yalıtım
Toz, su vs gibi dış etkenlerin girişini minimize eden, güvenliği ve tutuş kolaylığını artıran alüminyum kanat profilleri
Alttan taşımalı, ayarlanabilir tekerler
Sarsıntısız hareket
Alt raya kilitlenen kanat kilitleri ile tam güvenlik
Alt rayda etkin ve şık tasarımlı su tahliyesi
Estetik, yüksek kalite polyamidden üretilen profil kapakları
 
Kullanım Avantajları
Kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden korunma
Kayar kanatları ile kolay kullanım.
Kapı açılım alanı gerektirmediğinden, geçişlerde yer avantajı.
Uygulandığı yapının yalıtımı artırarak ısınma giderlerini azaltır.