Sineklik

Pileli (Plise) Sineklik
Pileli (Plise) sineklik günümüzde kullanımı en basit sineklik modellerinden biridir. Mevcut cam balkon yada pencere kanadının üzerine içeriden monte edilir. Yatay veya dikey şekillerde uygulanabilir. Güneşin geliş açısına uygun olarak istenilen şekilde yukarıya, aşağıya yada cam üzerinde herhangi bir konuma rahatlıkla getirilebilir.


Menteşeli Sineklik
Menteşeli yada Sabit olarak hazırlanan bu sineklik çeşidi maliyet olarak diğerlerine göre daha uygundur ancak, kapı ve pencere kanadı gibi açılıp kapandığı için daha fazla yer kaplar, içeri veya dışarı açılır şekilde monte edilebilir. Sürme Sineklik
Sürgülü Sineklik yada diğer adıyla Sürme Sineklik mevcut kapı ve pencerelerin dışına monte edilir. Sürme Sineklik modeli büyük kapılar da ve ölçüsü büyük alanlarda kullanılabilir. Bu ürüne Çelik Tül veya alüminyum tül uygulaması yapılabilmektedir. Kullanım ömrü olarak, bilinen tüm sineklik modellerinden daha uzun ömürlüdür. Rahatlıkla takılıp çıkarılabilme ve  yıkanabilir.
 


Çelik Tüllü Kedi Sinekliği
Alüminyum yada çelik tel  kullanarak uygulanan sineklik türüdür. Kullanılan teli, evcil dostlarımızın tırnak yada dişleriyle parçalamaları mümkün değildir.